top of page

VAN ZORG-IDEE NAAR IMPLEMENTATIE

Bijgewerkt op: 20 okt

Subsidie voor zorg: €50.000


Er is goed nieuws voor iedereen die werkt aan betere zorg! 💡


Er is een nieuwe subsidie opengesteld (tot €50.000) voor voorbereidende implementatieactiviteiten. Met deze subsidie kun je geld krijgen om jouw goede zorg-idee of onderzoek écht in de praktijk te brengen.


Bijvoorbeeld door samen te werken met anderen, een plan te maken hoe je jouw idee in ziekenhuizen of klinieken kunt gebruiken, of te testen wat wel en niet werkt.


Het doel: passende zorg. Zorg die slim, mensgericht en duurzaam is.


Wie kan een aanvraag doen? Nederlandse organisaties in de medisch-specialistische zorgsector, samenwerkend met onderzoeksinstellingen, zorgorganisaties en ervaringsdeskundigen. De interventie moet al bewezen effectief zijn (er ligt een basis) en nu is het tijd om het werkbaar te maken in de praktijk.



Bij Newid B.V. helpen we je stap voor stap met de aanvraag, het netwerk, de voorbereiding én de uitvoering. Samen maken we jouw innovatie klaar voor impact.


De regeling sluit op 9 december 2025 om 14:00 uur. Meer info? Neem contact met ons op!


Samen maken we zorg beter. Stap voor stap, mens voor mens. 💙


zorgidee naar implementatie


 
 
 

Opmerkingen


Neem contact op met ons

Eusebiusbuitensingel 79

6828 HZ

Arnhem​​

Tel: 024-2024035

info@newidconsulting.nl

  • Linkedin

© 2024 
 

Bedankt!

bottom of page